Januárová fotovýzva

Prvá fotovýzva s environmentálnym časopisom Stromáčik v tomto kalendárnom roku je tu!

januárovom vydaní Stromáčika nájdete rozprávku o upratovaní u jazveca, k nej veselé rýmovačky, vyrobíte si krátery, ako sú na Mesiaci či Marse alebo vlak Maglev. Zahráte sa na fotografa, prečítate EQ komiks a mnoho ďalšieho. Vyskúšali ste niektorú z našich inšpirácií na stránke? Preskúmali ste bankomatové karty u vás doma a vyrobili si vlastnú? Alebo ste sa zaujímali o oceány a miestny vietor? Ukážte nám, ako sa vám darilo, kde a s kým ste naše aktivity realizovali. Rovnako privítame fotky, videá a dokumentáciu o tom, ako ste si vyrobili nášho Stromáčika. Či už to bude z látky, kameňov, prírodného materiálu alebo z niečoho iného zaujímavého. Ďalšou možnosťou zapojiť sa je ukázať nám, ako pracujete s tvorivými zošitmi, Dokresľovačkami, Kamienkovou čítankou, či Kľúčmi na určovanie rastlín a živočíchov. Zapojte sa do súťaže pre všetkých a získajte peknú cenu.
Tešíme sa na vaše skvelé fotky.

Fotografie s krátkym popisom, prosíme nahrať na našu stránku do 31. 1. 2022 do sekcie Súťaže

Januárová fotosúťaž je otvorená aj pre nečlenov, ktorí môžu na nahratie fofografií využiť bezplatný registračný formulár.

Objednať Stromáčik ako predplatné 10 čísel môžete tu: https://stromzivota.sk/akademia/envishop/produkt/celorocne-predplatne-casopisu-stromacik

Podobné články