Prírodné "nebo-peklo"

Krásne ilustrovaný dvojjazyčný slovensko-nemecký leták  je spracovaný formou známej hry „nebo-peklo“. Rôznymi aktivitami motivuje deti aj dospelých výjsť do prírody, hrať sa a pritom ju vnímať všetkými zmyslami. Po odstrihnutí bočného pásika z pôvodného letáka vznikne praktická záložka do knihy, ktorá je aj kľúčom na určovanie základných pobytových znakov niektorých bežn

Viac..

Cesta k záhradnej plakete

Brožúra obsahuje ucelené informácie o tom, ako má prírodná záhrada vyzerať a čo je potrebné všetko urobiť pre jej certifikáciu.

Viac..

100 najlepších tipov pre záhradu

Brožúra „100 najlepších tipov pre záhradu" obsahuje najdôležitejšie a s úspechom využívané cenné informácie, rady a tipy týkajúce sa prírodných záhrad.

Viac..

Návod pre lenivých ľudí ako zmeniť svet

Zmena začína u teba. Vážne. Každý človek na zemi je súčasťou riešenia. Našťastie sú tu niektoré super ľahké veci, ktoré môžeš prebrať do svojich každodenných činností tak, že ak ich všetky budeš robiť, spôsobíš veľkú zmenu. Publikácia Návod pre lenivých ľudí ako zmeniť svet uvádza výber z činností, ktoré robíš a ktoré vplývajú na životné prostredie.

Viac..

Rozumieme logám a symbolom ?

Publikácia poskytuje spotrebiteľom stručnú informáciu o konkrétnych symboloch, značkách a logách umiestňovaných na výrobkoch bežnej spotreby.

Viac..

GPP – Dobrá prax zeleného verejného obstarávania

Brožúra obsahuje zbierku zahraničných príkladov dobrej praxe GPP.  

Viac..

Zelená domácnosť alebo konajme 3E – ekonomicky, environmentálne, eticky

Strácate sa v radách ako sa správať, čo robiť a čo nerobiť vo vašej domácnosti? Siahnite po tejto publikácií, ktorej cieľom je poskytnúť laickej verejnosti informácie o dopadoch každodenného života bežného človeka na životné prostredie. Zároveň radí, ako je možné toto chovanie zmeniť tak, aby bolo prospešnejšie nielen voči životnému prostrediu, ale aby malo pozitívny vplyv aj na jeho finan

Viac..

EMAS a cestovný ruch

Prečo využívať EMAS v cestovnom ruchu a 5 jednoduchých krokov k udržateľnému cestovnému ruchu.

Viac..