Webinár: Poďme sa inšpirovať

Základné údaje:

Pozývame Vás na webinár s názvom Poďme sa inšpirovať, na ktorom Vám predstavíme zaujímavé enviro projekty, ktoré sa realizovali v Žilinskom kraji a zároveň sa dozviete o možnostiach financovania vašich zelených nápadov.

Projekty predstavia ich samotní realizátori. Dozviete sa o úskaliach realizácie projektov, odporúčaniach do budúcna, či spôsobe ich financovania. Po každom predstavení projektu bude ponechaný priestor na Vaše otázky. V druhej časti podujatia sa pozrieme vďaka zástupcom z Informačno poradenského centra na možnosti financovania zelených aktivít z európskych štrukturálnych a investičných fondov, tzv. eurofondov. Možnosti poskytnutia finančnej podpory nám predstaví aj nadácia Ekopolis. A na záver si ešte povieme o ďalších fondoch a nadáciách, ktoré podporujú zelené aktivity.

Program:
1. časť: Predstavenie dobrých príkladov praxe

  1. Obec Vysoká nad Kysucou
  2. OZ Za krajšie Kysuce
  3. OZ Kompostujme
  4. Súkromná SŠ Martin
  5. OZ Letobiel
  6. OZ Tatry + OZ Liptovskí aktivisti

2. časť: Možnosti financovania zelených aktivít cez:

  • zdroje EŠIF
  • nadáciu Ekopolis
  • iné nadácie a fondy

12. 30 Záver

Prihlasovací formulár nájdete tu: https://forms.office.com/r/QxLh7PvH39

Organizačné pokyny:
Registrovaným záujemcom pošleme deň pred konaním podujatia prihlasovacie údaje na emailovú adresu, ktorú uvedú vo formulári. Odporúčané vybavenie pre účasť na webinári je počítač alebo notebook s pripojením na internet. Ideálne je ozvučenie a funkčná kamera. V prípade počítačov je možné pripojenie bez inštalácie aplikácie, v prípade mobilov je potrebné si príslušnú aplikáciu nainštalovať.

Podobné udalosti

EKOPLAGÁT ´20 - medzinárodná súťažná prehliadka plagátov

Európsky týždeň udržateľného rozvoja