Zapojte sa do výtvarnej súťaže Valentínska vydra

Medzinárodná únia pre ochranu prírody IUCN a jej Skupina špecialistov na vydru v rámci Komisie pre záchranu druhov SSC OSG vyhlásili výtvarnú súťaž, v rámci ktorej si môžete vytvoriť svoju pohľadnicu Valentínska vydra.

Hľadáte ďalšie zábavné veci, ktoré by ste mohli robiť so svojimi deťmi počas Covid lockdownu alebo obmedzení? Ak je to tak, máte možnosť vyrobiť si vydrie rozprávkové pohľadnice na Valentína, pre priateľov, na narodeniny alebo iné zvláštne príležitosti!

Carol Bennetto, koordinátorka vzdelávania Skupiny špecialistov na vydru, pripravila 3 rôzne pozadia, osem roztomilých vydier a ďalšie podklady na použitie.

Ako sa zapojiť?

Do 20. februára pošlite fotografiu alebo sken hotového výtvoru (pohľadnice) na adresu – otterdaycompetition@gmail.com. Porota zo Skupiny špecialistov na vydru OSG vyberie svojho favorita, zverejní na facebooku a môžete vyhrať i cenu.

Veková hranica je do 16 rokov.

 

Tešíme sa, až uvidíme, čo môžu vytvoriť vaše rodiny!   #weloveotters

 

Na webe ŠkOP Varín si stiahnite obrázky (3 rôzne pozadia, osem roztomilých vydier a ďalšie podklady na použitie) vo vysokom rozlíšení, ktoré si môžete vytlačiť a vytvoriť svoje pohľadnice.

 http://skopvarin.sopsr.sk/zapojte-sa-do-vytvarnej-sutaze-valentinska-vydra/

 

Spracovala: Miriam Balciarová, Ing., ŠOP SR, oddelenie Škola ochrany prírody Varín

 

Zdroj:  oficiálna stránka Skupiny špecialistov na vydru OSG

 

Podobné články