Októbrová fotovýzva so Stromáčikom

Zapojte sa do našej obľúbenej súťaže pre všetkých, ktorí majú radi časopis Stromáčik alebo outdoor.

V októbrovom vydaní Stromáčika nájdete okrem rozprávky a rýmovačiek aj mnoho námetov na zaujímavé aktivity, pokusy a hry. Skúsili ste vyrobiť náš solárny gril? Bádali ste, ako je to s voľným pádom a krabičkami? Alebo ste sa skvele zabavili pri hre na slabiky či premietali čarovnou baterkou tiene na stenu? Radi by sme vedeli, ako sa vám darilo, kde a s kým ste aktivity realizovali. Rovnako privítame fotky, videá a dokumentáciu o tom, ako ste si vyrobili lesného ducha Stromáčika, z látky, kameňov, prírodného materiálu alebo niečoho, čo sme tu doteraz nemali. Jednoducho sa v októbri zapojte a máte veľkú šancu vyhrať peknú cenu.

Do fotosúťaže v tomto mesiaci sa môžete prihlásiť aj s inými aktivitami, ktorými ste sa inšpirovali z našej webovej stránky. Napríklad si vyskladajte jesenný landart alebo zistite, čo všetko viete o salamandre. Ďalšou možnosťou zapojiť sa je ukázať nám, ako pracujete s tvorivými zošitmi, kamienkovou čítankou, či kľúčmi na určovanie rastlín a živočíchov.
Tešíme sa na vaše skvelé fotky, ktoré nás vždy veľmi potešia. Fotografie s krátkym popisom, prosíme nahrať na našu stránku do 31.10. 2021 do sekcie Súťaže. Jedného z vás vyberieme a odmeníme.

Októbrová fotosúťaž je otvorená aj pre nečlenov, ktorí môžu na nahratie fofografií využiť bezplatný registračný formulár.

 

 

Podobné články